(264) 359 6464
 

Hakkımızda

  İnşaat sektörünün deneyimli ve güvenilir firması olan Kaplan İnşaat,  1995 yılında kurulmuş olup geçmişten günümüze sektöründeki yenilikleri takip ederek müşterilerine en iyi çözümü sunmayı ilke edinmiştir. kaliteli hizmet talep eden kurum ve kuruluşların işlerini başarı ile yerine getirmektedir.

 Firmamız;Kaba İnşaat,  İnşaat  Taahüt,  Anahtar Teslim Projeler, Tadilat Restorasyon, İnşaat Dekorasyon, Yalıtım, Su Yalıtım Uygulamaları, Donatılı-Donatısız Gaz Beton Duvar, Alçıpan Bölme Duvar, Metal-Taş Yünü Asma Tavan, Yükseltilmiş Taban Uygulamaları , Mantolama Ve Boya  İşleri ve bunların yanında Bayındırlık Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, TEİEAŞ 5. Grup Müdürlüğü ve özel taahhüt işleri yapmaktadır.

 Günümüz gereklerini ve hızla gelişen teknolojiyi takip eden firmamız, gelişmeler ve tecrübeleri doğrultusunda günden güne kendisini yenilemekte ve başarısını artıracak çalışmalar yaparak inşaatın her alanı ile ilgilenmektedir.

 

MİSYONUMUZ;

   İnsanın ilk çağlardan beri süre gelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktiviteleri ile bağını koparmadan doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak, çağdaşlık ve teknolojinin akıllı kullanımı ile insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

VİZYONUMUZ;

   Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireylerin doğallığı ile bağını koparmadan modern ve çağdaş teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede yaşam kalitesi felsefemizi tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine dönüştürmemizdir

 

STRATEJİMİZ:

1- İNSAN: İnsana verilen önem, insana yapılan yatırımdır. Bu nedenle firmamız, bünyesindeki insan unsuruna en geniş verimi sağlayabileceği, üretkenliğini arttırabileceği çalışma ortamı vermeyi hedeflemektedir. Bu koşullara sahip olan insan işini sevecek, sahiplenecek ve böylelikle en yüksek motivasyona (verime) ulaşacaktır.

2-PAZARLAMA: Kaliteyi zengin ürün yelpazesi ile birleştirerek pazar payımızı sürekli yükselterek önümüzdeki yıllar içerisinde de işlerimizde büyüme kaydetmeyi hedeflemekteyiz.

3-KAYNAK: Değerlendirmemiz varolan kaynakları doğru olarak tespit etmek, bunları isabetli kullanmak ve kaynak artırımını daimi hedef haline getirmektedir.

4-EĞİTİM: Sağlıklı bir temel yapıya kavuşmamız için personelimizin üretim ve satış süreçlerinde eğitime önem verilmektedir.

5-SOSYAL BİLİNÇ: Firma amaçlarımızı gerçekleştirirken ahlaki değerlere sadık kalmak, kaynaklarımız içinde yaşadığımız topluma yarar sağlayabilecek şekilde değerlendirebilmeyi hedefliyoruz.

6-TEKNOLOJİ: Elimizdeki kaynaklarımızın en iyi kullanımının yanı sıra onları geliştirmeli ve gelişen teknolojik imkanları firma yapımıza adapte etmekteyiz.

7-KALİTE: Üretim ve satışın bütün süreçlerinde olanın en iyisini yapabilmek ana hedefimizdir.

8-FİZİKSEL YAPI: Firmamızı gelişmelere açık tutup amaçlarımıza uymayan mamulleri tecrit (arıtmak) etmekteyiz.

Scroll to top