(264) 359 6464
 

Hizmetlerimiz

İnşaat  Taahhüt,

Anahtar Teslim Projeler,

Proje hizmetleri,

Tadilat Restorasyon,

İnşaat Dekorasyon,

Yalıtım,

Su Yalıtım Uygulamaları,

Donatılı-Donatısız Yutong Duvar,

Alçıpan Bölme Duvar,

Metal-Taş Yünü Asma Tavan,

Yükseltilmiş Taban Uygulamaları ,

Mantolama Ve Boya  İşleri

İNŞAAT DEKORASYON

KAPLAN İnşaat; dünya standartlarına uygun, kaliteli malzeme kullanarak; sıva, seramik, duvar, dış cephe kaplama, söve, kartonpiyer, mantolama, çatı ve boya işlerini yapmaktadır.

PROJE HİZMETLERİ

Kaplan İnşaa:t bir binanın inşa edilmesi için yasal ve uygulama gereği ihtiyaç duyulan statik, mimari,  peyzaj, elektrik, sıhhi tesisat gibi tüm proje çizim ve onay işlemleri için müşterilerine çözüm sunmaktadır

SU YALITIM UYGULAMALARI

KAPLANİnşaat; binanızın sağlıklı ve emniyetli olması için su yalıtımı, ısı yalıtımı ve bunlar için gerekli malzemelerle uygulamalarını projelendirip yapmaktadır.

TADİLAT RESTORASYON

Kaplan İnşaat ; eski veya yeni tüm yapıların tepeden tırnağa yenilenmesi, restore edilmesi veya tadilatının yapılması konusunda uzun yıllardır çok başarılı işler sonuçlandırmıştır. Tadilat için ihtiyaç duyulduğunda gerekli projelerin üretilmesi, çizimi, onaylatılması, statik ve mimari uyumunun yeniden kurgulanması, özellikle Bodrum bölgesinde çok karşılaşılan eski binaların aslına uygun restore edilmesi işleri hizmetleri arasındadır. Bu uygulamaların tüm aşamalarında imalatlarını titizlik ve özenle  gerçekleştiren geniş ve tecrübeli bir ekibe sahiptir.

ANAHTAR TESLİM

Kaplan İnşaat  hafriyat ve temel uygulamalarından inşaatın anahtarının müşteriye sorunsuz teslim edildiği ana kadar  tüm safhalarda ihtiyaç duyulan ekip, ekipman ve uygulama deneyimine sahiptir. Uygulamalarında iş güvenliği, yasal zorunluluklar, çevreye duyarlılık, mimari ve estetik kriterlere çok önem vermektedir.

MANTOLAMA VE BOYA

Kaplan İnşaat ; Binaların makyajı olma özelliğinin yanı sıra enerji tasarrufu ve mukavemet konusunda da önemli bir kriter olan mantolama ve boya işlerinde de günümüze kadar binlerce metre başarılı uygulamalar yapmıştır.  kurulduğu günden bu yana boya ve mantolama konusunda da, teknik ve uygulama anlamında uzmanlaşmıştı

YALITIM

Kaplan inşaat; doğru ürün ve yöntemlerle yalıtım yapılması konusunda yılların deneyimini kullanarak müşterilerine bu konuda etkin çözümler sunar.

Donatılı-Donatısız Ytong Duvar

KAPLAN İnşaat; başta toplu konut inşaatları olmak üzere, konut sektörüne ileri bir yapı teknolojisi sunan Ytong donatılı/donatısız elemanları ile kaliteli, her mevsim dayanıklı ve kısmen kendinden ısı yalıtımlı binalar inşa etmektedir.

Alçıpan Bölme Duvar

KAPLAN İnşaat; binalarda sadece bir mekânı bölmek yada duvarda mevcut dalgalanmaları engellemek, daha düzgün estetik görünüm sağlamak için alçı levhalardan oluşturulan duvarların montajını yapmaktadır

Metal - Taşyünü Asmatavan

Kaplan İnşaat; taşıyıcı profillerle hazırlanan karolaja oluşturulmuş, hızlı bir şekilde monte edilebilen, taşyünü plakalardan oluşan asma tavan sisteminin uygulamasını yapmaktadır.

Scroll to top